PROČ KANDIDUJI?

PROČ JSEM SE ROZHODLA KANDIDOVAT DO SENÁTU?

S naším regionem jsem spojena pracovně i osobně již takřka čtyřicet let. Společně se svou rodinou žiji na rozhraní Mělnicka a Prahy-východ, s manželem jsme zde vychovali naše tři děti, podnikáme zde, již dvanáctý rok pracuji v Hlavenci jako starostka, angažuji se v různorodých kulturních a zájmových spolcích. Mělnicko a Prahu-východ mám moc ráda – je to můj domov. Myslím, že mám občanům co nabídnout, proto jsem se rozhodla kandidovat do Senátu

CO CHCI VOLIČŮM NABÍDNOUT?

Voličům mohu nabídnout svou zkušenost, píli, elán. Pokud mi dají svou důvěru, budou ve mně v Senátu mít zastání a oporu.

CO POVAŽUJI ZA NEJDŮLEŽITĚJŠÍ TÉMA SOUČASNOSTI?

Jednoznačně vysoké ceny energií a vysokou inflaci, která se odráží nejen na zvýšených cenách, ale např. i ve zdražování hypoték. Vždy jsem zastávala názor, že stát se nemá příliš plést do života lidí, ale má pomoci, když se lidé dostanou do problémů. Teď je ta chvíle, kdy stát nesmí nechat občany ve štychu a pomoci těm, kteří se dostali do problémů. Nikdo z nás nemůže za Putinovu válku na Ukrajině, Babišovy deficity či neuvážený odklon některých západních zemí od jaderné energie. Nebudu voličům lhát, že na současnou složitou situaci existuje jednoduché řešení, jsem ale přesvědčena, že je povinností politiků ho nalézt.